Gratis verlengde garantie

Registreer uw Sigma objectief online en ontvang van Sigma Benelux gratis 2 jaar extra garantie (alleen voor officiële Sigma Benelux objectieven).

Registreer

18-125/3.8-5.6 DC OS HSM

Photo_18_125_38_56_os[1]
  • Deze compacte zoomlens is voorzien van Sigma’s unieke OS (Optical Stabilizer) systeem (Sony en Pentax vattingen zijn niet voorzien van OS functie) en speciaal ontwikkeld voor gebruik op de Digitale SLR camera’s. Het objectief is perfect geschikt voor gebruik onder slechte lichtomstandigheden bijvoorbeeld binnenshuis of opnamen gemaakt bij schemering. SLD (Special Low Dispersion) en asferische glaselementen zorgen voor een perfecte compensatie voor allerlei typen aberraties. Het objectief heeft een kortste instelafstand van 35cm over het gehele zoombereik en heeft een maximale vergrotingsmaatstaf van 1:3.9. Het inwendige scherpstelsysteem garandeert een hoge optische kwaliteit en een groot bedieningsgemak. De frontring van het objectief draait niet mee tijdens het scherpstellen zodat het gebruik van de speciale bloemvormige zonnekap (meegeleverd) mogelijk is en het gebruik van polarisatie filters eenvoudiger is.

  • Lenselementen 0
    Lensgroepen 0
    Beeldhoek in graden (35mm)
    Beeldhoek in graden (SD formaat mm)
    Aantal diafragmalamellen 0
    Kleinste diafragma
    Grootste diafragma
    Kortste instelafstand (cm) 0
    Maximale vergroting
    Filtermaat
    Diameter (mm) 0
    Lengte (mm) 0
    Gewicht (g) 0
    Zonnekap Ja
    Statiefgondel Nee
    Etui Nee
    Converter Nee
    Lensvatting(en) Canon, Fuji, Konica/Minolta, Nikon, Pentax, Sigma, Sony
    Barcode(s)
    • Canon (0085126853549)
    • Nikon (0085126853556)
    • Pentax (0085126853617)
    • Sigma (0085126853563)
    • Sony (0085126853624)
  • MTF (Modulation Transfer Function; modulatieoverdrachtsfunctie) is een van de metingen die worden verricht om de optische prestaties van een objectief te bepalen. Men meet hiertoe het beeldcontrast bij verschillende ruimtelijke frequenties (lijnparen per millimeter).De horizontale as is verdeeld in millimeters en toont de afstand van het midden tot de rand van het beeld. De bijbehorende contrastwaarde (maximaal 1) is uitgezet op de verticale as. 

    853 grafiek1.gif 853 grafiek2.gif

    De waarde bij 10 lijnparen per millimeter geeft het objectiefcontrast aan (rode lijntjes). De zich herhalende fijne parallelle lijnen bij 30 lijnparen per millimeter geven het scheidend vermogen (scherpte) van het objectief bij de volle opening aan.

    De zich herhalende fijne parallelle lijnen die in de diagonale richting van de ene naar de andere hoek van het beeld lopen worden Sagittale lijnparen (S) genoemd. De lijnen die daar loodrecht op staan worden Tangentiale lijnparen (T) genoemd. 

  • 853 grafiek.gif Diagram853.gif
    • brochures

      Sigma lens catalogue 2012



Beschikbare accessoires

  • Zonnekap LH730-02

  • UV Multicoated filter 67mm

  • Microfiber lensdoek 31x31cm

  • Polarisatie Multicoated circular slimline filter 67mm

  • Lensdop 67mm

  • Mountdop alle typen (Nikkon)

  • Mountdop alle typen (Canon)

  • Mountdop alle typen (Sony)

  • Mountdop alle typen (Sigma )

  • Mountdop alle typen (Pentax)